Ihan oikeesti mua nolottaa!!! Olen 13v. poitsu.
Miks mulla on kasvanu kikkeli tosi paljo, levossa
se on 9,5cm kun stondaa niin 15cm, onks normaalia
ja sitten on mustia karvoja tosi paljon.
Koulussa nolottaa suihkussa, ja farkuissa kohoutuu vasemmassa lahkeessa tosi selvästi, noi meiän luokan tytöt nauraa kun ne näkee sen kun se kohoutuu.
Ja mulla on ylä huulessa vähä mustii parta karvoi
miten ne sais pois...
Onko muilla 13 jätkillä tää ongelma.. ????
Miks mulla on kasvanu kikkeli tosi paljo, levossa
se on 9,5cm kun stondaa niin 15cm, onks normaalia
ja sitten on mustia karvoja tosi paljon.
Koulussa nolottaa suihkussa, ja farkuissa kohoutuu vasemmassa lahkeessa tosi selvästi, noi meiän luokan tytöt nauraa kun ne näkee sen kun se kohoutuu.
Ja mulla on ylä huulessa vähä mustii parta karvoi
miten ne sais pois...
Onko muilla 13 jätkillä tää ongelma.. ????
Vastaukset 10
Vanhimmat
mitä ne enää enää teille siel koulus opettaa
se että olet saanut jo melkein aikuisen miehen vehkeen? Kehitys katos kuuluu lapsuuteen ja nuoruuteen ja eniten juuri sinun ikääsi, murrosikään.
Jos jotkut naureskelee niin ovat kateellisia, kun eivät itse vielä ole yhtä kehittyneitä kuin sinä.
Osta oma partahöylä ja partavaahtoa ja ala sillä ajelee viiksiäs. Isäsi tai äitisikin varmaan ostaa ne sinulle jos pyydät. Ei ole kivat semmoiset hahtuvaviikset.
Tsemppiä! :)
En suosittele heti ajelemaan pois jos niitä on vain vähän. Muuten niitten kasvu Saattaa nopeutua ja joudut sitten ajamaan joka toinen/kolmas päivä.
Itse olen n. 3,5 vuotta vanhempi ja minun tarvitsee ajaa viikset vain kerran pari viikossa, onneksi. Tosin siedinkin niitä seiskaluokalta lukioon aina viime jouluun asti.
Ei sinulla ole mitään hävettävää! Kehitys on yksilöllistä kullakin. Ota asia huumorin kannalta. Veikkaisin,että sinua tullaan ennemmin kadehtimaan muiden poikien taholta lähivuosina.Ei koko tietenkään merkitse (tytöille) kaikkea mutta saman sukupuolen edustajien keskuudessa peniksen koko VOI olla jonkinlainen hierarkiaa määrittävä tekijä.
Taas joku pedofiili provoaa ja yrittää saada lapsia kirjoittamaan kikkeleistä palstalle. Tai sitten kyseessä on niin kehitysvammainen ja tynnyrissä kasvatettu yksilö, ettei se ole ikinä kuullut parranajosta tai murrosiästä. Veikkaisin ensimmäistä, eli PAINU VITTUUN!!!!
toi on joku hinttari hölmö. Riukutiuku, painu ite
sä varmaa ajoit 13 vuotiaana partaa, me hirteen..
joo kaikilla 13 vuotiailla on varmaan partakone.
ite oon 13wee ja mulla ei ole murrosikä vielä mitenkään alkanu..
pippeli on 4cm, eikä oo onneksi karvoja, saatikka
sit partaa.
meiän luokalla on yli puolella jätkistä jo murrosikä alkanu..
miksi aina on joku hölmö näillä sivuilla, jos joku haluu kysyy jotain, niin sit tulee joku riukutiuku hinttailee tänne..""!!!!!!!
Joo mä oon siis´´´´!!! ??? Pedofiili ja mä oon ?? 9()()( opetellu käyttään näitä välimerKKEjä???!!??!!?? - - - ja termejä niin-q IH-Q!!!??!!??!!? Et mä voisin vakuuttaa teinixit !!?!?!?!?! siitä et mä en ole pedo*/*/*/*/*/ vaan ihan ehta vammanen !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!`?`?`?`?`?`?`?`??```?``?
Sit mä kirjotan pippeli!!!! niin kuin mun pedofiilimielessä!!!?!!??!! ja pedofantasioissa pikkupojat puhuu!!!! Ne aina sanoo mulle unissa et "ime mun karvatonta pippeliä!!!!!??!!??"""
Siis ihan oikeesti vittu. Mene helvettiin ja runkkaa joillekin muille jutuille! Et vakuuta ketään.
MÄ SAATANA NUSSIN TEITÄ VITUN TEINIPELLEJÄ JOKA PÄIVÄ! PERKELE TE TUNNUTTE NIIN VITUN HYVÄLTÄ SAAATAN VITTUUUUUUUUUUUUUUUUUASDADS:ASD:ASDASD
mulla on penis levossa 8cm ja erektiossa 14cm
ja karvoja on tosi paljon ja mustia ku mitkä. oon 14v ja mulllaon mös pers karvoja. mullaki on kasvanu
partakarvojavähän. nolotta mennä koulun kans uimaan ku on nii iso kyrpä. oon vetäny käteen jo. vedän käteen ehkä 4 kertaa päiväs. varkut aina pullotta ku seisoo
mulla 18cm ja runkkaan pari xpv.. uimahallissakin seisoo..