heips, kaavoja etsiskelen...

niin tuota etsisin kaavoja minkä vaan naruto henkilön asuun ^^
4986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaavoja nyt mihinkään tarvita. Kyllähän vaatteet voi tehdä ihan silmäilemällä kuvia jostain vaatteesta ja mitata itsestään koot siihen. Helppoa kuin mikä

Äänestä
  • ei se ole aina niin helppoa jos kässä suoraan sanottunu haisee ^^

    Äänestä

niin tuota noin. shimotsuma monogatari-leffan mekkojen kaavoja ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

niin tuota etsisin kaavoja minkä vaan naruto henkilön asuun ^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu