Luontokuvia

Terve!

Ei nyt niinkään keskusteluksi, vaan käykääpä katselemassa luontokuviani osoitteessa http://juhaollila.com
Jos ei ole muuta tekemistä.

T. Juha Ollila
3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sivua ei voi näyttää

Äänestä
  • Ongelmat johtuvat Oulun Puhelimen palvelin huollosta 12/9.
    T. Juha Ollila

    Äänestä

Hienoja kuvia! Mukava katsella, kun on tuttuja suetuja, Kiiminki ym. Itse olen uudestaan aloittanut kuvaamisen (harrastus) ja samoilla paikoilla olen käynyt ottamassa tuntumaa. Perhosia ja jäätä, koskia ja peltoja... Pidän tavastasi ottaa "graafisesti pelkistettyjä" kuvia.

Mun koneella sivu toimi loistavasti. Tosin olit pakannut kuvia aika paljon. Pakkauksen aiheuttama kuviointi hieman häiritsi nautintoa.

Tsemppiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuso kirjoitti:

Terve!

Ei nyt niinkään keskusteluksi, vaan käykääpä katselemassa luontokuviani osoitteessa http://juhaollila.com
Jos ei ole muuta tekemistä.

T. Juha Ollila

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu