Kokemuksia

Versosta

Millaisia kokemuksia Yaris Versosta? Olisi tarkoitus hankkia auto siistiin pikkuajoon ja pieniin kuljetuksiin.

14

1209

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kipla

      hyvä.Tilaa on ja auto ei ole kertaakaan pykinyt mistään.Ajettu 74000 km.

    • versoilija

      125000 km (65000 ite ajettua) km takana Verso 1,3:lla vm -00. näppärä ja tilava auto 4 hlön perheelle. luotettava on ollut, ainut vika ollut etupyörän laakeri joka piti vaihtaa. Onhan se meluisa peli ja pitkillä matkoilla tulee kuskille väsy mut kaupunkiajossa mainio peli. Nyt vaan tulee perheeseen viides jäsen joten pitäs isompi auto vaihtaa. Takapenkkien piilotus lattian sisään mainio juttu, hetkessä saa versosta pakettiautomaisen kuljetusvälineen:)Uskomattomia tavamääriä on kuljeteltu. Osta pois.

      • kipakka

        tulee yleensä pitkillä matkoilla,vai mitä tarkoitit?


      • ......
        kipakka kirjoitti:

        tulee yleensä pitkillä matkoilla,vai mitä tarkoitit?

        siis sjoasento on pitkälle matkalle huono, jalat puutuu ja melu alkaa rassata,. kaunpunkiajossa nämä jutut ei ehdi ahistaa:)


      • versosta

        Tänks!
        Itse olen ajanut "tavallista" Yarista pari vuotta ja mainio peli oli. Lähinnä kiinnostaa juuri tuo tilan käyttö... Pystyikös takapenkin laittamaan puoliksi alas, eli vaikka 1 istumapaikka toinen puoli matalaks tavaroille?


      • vers...

        Hintapyyntösi? ;)


      • kipla
        versosta kirjoitti:

        Tänks!
        Itse olen ajanut "tavallista" Yarista pari vuotta ja mainio peli oli. Lähinnä kiinnostaa juuri tuo tilan käyttö... Pystyikös takapenkin laittamaan puoliksi alas, eli vaikka 1 istumapaikka toinen puoli matalaks tavaroille?

        No ajoasento on makuasia.ainakaan itse en ole huomannut mitään puutumisia tai muutakaan pitkällä matkalla.Minusta ajoasento on hyvä.Ainut mikä pitää valpaana on jos sivutuuli puuskissa on kova.


      • ....
        vers... kirjoitti:

        Hintapyyntösi? ;)

        -00 verso 1,3 125000 km 10.000 e lähtee:)


    • 70tkm

      en suosittele, jos joudut ajamaan taajaman ulkopuolella, ei minkään laisia ajoominaisuuksia, tuulen ja urien viemä kevyt nakkikioski! vetoisa ja meluinen koppi. Parhaimmillaan ehkä Tokion liikenteessä. Johon se on tarkoitettukkin ja pieni kokoisille japseille, kuskin penkki on pohjanoteeraus, reidet puutuu.

      • versosta

        En joudu ajamaan taajaman ulkopuolella... :)


      • kipla
        versosta kirjoitti:

        En joudu ajamaan taajaman ulkopuolella... :)

        yaris verso d4d 1.4-2003 ajettu 73000.sol malli.Sähköikkunat ja peilit lisälämmitin.hyvässä kunnossa ja siisti.


      • versosta
        kipla kirjoitti:

        yaris verso d4d 1.4-2003 ajettu 73000.sol malli.Sähköikkunat ja peilit lisälämmitin.hyvässä kunnossa ja siisti.

        Ja sitten se tärkein, eli hinta?... :)


      • kipla
        versosta kirjoitti:

        Ja sitten se tärkein, eli hinta?... :)

        15.200 euroa.


    • Anonyymi

      Ylös

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4502
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      11
      2473
    3. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      172
      1655
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      244
      1508
    5. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1400
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      122
      1307
    7. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      72
      1229
    8. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      9
      1221
    9. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      76
      1212
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      976
    Aihe