miten saa näyttista paremmax?

miten saa näyttistä paremmaks ilman ylikellotusta tai miten voi korjata sellasen jutun ku välil pyörii tosi sulavasti ja sitte se pätkii tai nykii??
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä sille juuri muuta voi tehdä. Taitaa olla vain uuden osto edessä jos haluta parempaa.

"pätkimistä" ei korjata illään. Riippuu pelistä, resoluutiosta ja efektien määrätä. Alenna vähä "silmänruokaa" niin ei pätki niin paljoa.

Ps. taisi lipsahtaa väärään paikkaan, mutta eipä tuolla väliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hghixrftkiylyf8uifufgt6kjlö... kirjoitti:

miten saa näyttistä paremmaks ilman ylikellotusta tai miten voi korjata sellasen jutun ku välil pyörii tosi sulavasti ja sitte se pätkii tai nykii??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu