seksiä kaverin kanssa..

TEa

Olin kaverini Mikon kanssa saunassa ja huomasin kuinka Mikolla olkoi veitikka jöpöttää kun hän katseli alastonta kroppaani.. kiihotuin kun huomasin et Mikko oli kiinnostunut musta niin.. otin Mikon kalun käteeni,hellään hyvvilyyn ja pian otin koko komeuden suuhuni.. Mikko hymähti hieman kun sieppasin kullin suuhuni.. tunsin kuinka se sykki niin lämpöisenä ja täynä intoa.. imin sitä kaulua yhä tiuhemmin ja aloin itsekkin kostua.. pyysin Mikkoa laittamaan kalunsa minun huulilleni sillä olin jo valmis siihen että hän olisi tullut sisääni.. hetken myöhemmin Mikko työntyi sisääni,se tuntui niin hyvälle vaikka silti niin väärälle sillä Mikko oli mun paras ystäväni tai niin hänelle olin uskotellut,sillä miksi menettäisin miehen joka oli valmis maksamaan koko elämäni ja huolehtisi lapsistani.. Mikko tuli pian, kun annoin hänen työntyä sisälleni.. nuolin hänen kalunsa puhtaaksi ja sovimme ettemme puhuisi siitä kenellekkään.. nyt minulla on toinen mies,Make.. Hän on aivan ihana vaikkei hänellä olekkaan yhtä iso kuin Mikolla,niin silti hän saaa minut tuntemaan ja tyydyttää haluni.. Mutten voi olla ajattelematta Mikkoa, sillä haluan vähän isompaa.. mitä pitäisi tehdä? Kertoakko totuus vaikka se sattuisi? Haluan jatkaa maken kanssa, vaikka välil haluaisin Mikon olevan se.. =) en tiedä mitä tehdä.. neuvoja? kiitos.. T:TeA

3

17530

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • The BoRis

      NO jos molemmat on sun "kavereita" niin rohkeasti vaan kerrot mitä tahdot, niin eiköhän homma selviä sit siten :P

    • haluaa yhdyntään?

      Ainakin kumppanilla ei!
      Joudun aina vakuuttamaan kuinka ihanaa olisi yhdyntää ja tuntea kumppaniani toteellisesti haluavansa sen ja laukaisevan sisälleni.

      Huomenna ollaan yhdessämme jälleen, mutten jaksa sitä enää pyytää. Kaikki kerrat on ollut pettymystä.

      Sitten sekin, että mies luulee, että voi naida molempia naisia samana päivänä ja leikkivänsä orgasmia päästäen vähän pissaa sisällesi, jotta spermat jäisi illaksi vielä vaimolleen, jotta vaimonsa ei epäileisi syrjähyppyjä.

      • jaska

        Mä teen ainakin aina niin että päästän vähän virtsaa emättimen perukoille ja säästän spermat parempaan panoon. Nyt kaikki miehetkin vaan teeskentelemään orgasmeja! Tasa-arvo se pitää tässäkin asiassa olla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      277
      2551
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2433
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      65
      1824
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      29
      1666
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1608
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      56
      1532
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1386
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1268
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      75
      1068
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1059
    Aihe