Olin kaverini Mikon kanssa saunassa ja huomasin kuinka Mikolla olkoi veitikka jöpöttää kun hän katseli alastonta kroppaani.. kiihotuin kun huomasin et Mikko oli kiinnostunut musta niin.. otin Mikon kalun käteeni,hellään hyvvilyyn ja pian otin koko komeuden suuhuni.. Mikko hymähti hieman kun sieppasin kullin suuhuni.. tunsin kuinka se sykki niin lämpöisenä ja täynä intoa.. imin sitä kaulua yhä tiuhemmin ja aloin itsekkin kostua.. pyysin Mikkoa laittamaan kalunsa minun huulilleni sillä olin jo valmis siihen että hän olisi tullut sisääni.. hetken myöhemmin Mikko työntyi sisääni,se tuntui niin hyvälle vaikka silti niin väärälle sillä Mikko oli mun paras ystäväni tai niin hänelle olin uskotellut,sillä miksi menettäisin miehen joka oli valmis maksamaan koko elämäni ja huolehtisi lapsistani.. Mikko tuli pian, kun annoin hänen työntyä sisälleni.. nuolin hänen kalunsa puhtaaksi ja sovimme ettemme puhuisi siitä kenellekkään.. nyt minulla on toinen mies,Make.. Hän on aivan ihana vaikkei hänellä olekkaan yhtä iso kuin Mikolla,niin silti hän saaa minut tuntemaan ja tyydyttää haluni.. Mutten voi olla ajattelematta Mikkoa, sillä haluan vähän isompaa.. mitä pitäisi tehdä? Kertoakko totuus vaikka se sattuisi? Haluan jatkaa maken kanssa, vaikka välil haluaisin Mikon olevan se.. =) en tiedä mitä tehdä.. neuvoja? kiitos.. T:TeA
seksiä kaverin kanssa..
3
17357
Vastaukset
- The BoRis
NO jos molemmat on sun "kavereita" niin rohkeasti vaan kerrot mitä tahdot, niin eiköhän homma selviä sit siten :P
- haluaa yhdyntään?
Ainakin kumppanilla ei!
Joudun aina vakuuttamaan kuinka ihanaa olisi yhdyntää ja tuntea kumppaniani toteellisesti haluavansa sen ja laukaisevan sisälleni.
Huomenna ollaan yhdessämme jälleen, mutten jaksa sitä enää pyytää. Kaikki kerrat on ollut pettymystä.
Sitten sekin, että mies luulee, että voi naida molempia naisia samana päivänä ja leikkivänsä orgasmia päästäen vähän pissaa sisällesi, jotta spermat jäisi illaksi vielä vaimolleen, jotta vaimonsa ei epäileisi syrjähyppyjä.- jaska
Mä teen ainakin aina niin että päästän vähän virtsaa emättimen perukoille ja säästän spermat parempaan panoon. Nyt kaikki miehetkin vaan teeskentelemään orgasmeja! Tasa-arvo se pitää tässäkin asiassa olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574212SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83568Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143110SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val211545