Nokian kuvapuhelin susi

Tunnen 5 ihmistä joilla on nokian uusin kuvapuhelin.
JOKAINEN on käynyt huollossa...Yksi niistä kaksi kertaa...

toivottavasti seuraava malli on parempi.
Tuntuu, että kuluttajat toimivat testilaboratorioina.
7743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olen käyttänyt nokian kuvapuhelinta nyt 2 kk ja edelleenkin tyytyväinen hankintaani.
Toki kaikkea voi ja täytyykin kehittää paremmaksi.

Äänestä

Nokia käyttää kotikenttäänsä testilabrana, suomalaiset ovat testanneet nokian malleja jo kymmenisen vuotta. Toimivat versiot lähetetään ulkomaille myyntiin, kotikentällä testataan eri sovellutuksia.

Äänestä

ole vielä ollut ensimmäistäkään ongelmaa puhelimen kanssa ja ostin sen samana päivänä, kun se ilmestyi kauppoihin.

Äänestä
  • Pakko se on myöntää,että ne henkilöt täällä Suomessa,jotka ostavat uuden Nokia-mallin,niin ovat testaajia,koska "toimivat" -mallit myydään ulkomaille!!. =(

    Äänestä

kahdella kaverillani on juuri tuo 7650 puhelin, eikä niissä puhelimissa ole ollut minkäänlaista vikaa, aion itsekin ostaa kyseisen mallin

Äänestä
  • melkein uusi,vähän puhuttu,raha ongelma,myyn pois1,5 k vanha 570.eur kiire

    Äänestä

  • melkein uusi,vähän puhuttu,raha ongelma,myyn pois1,5 k vanha 570.eur kiire.espoo tai helsinki.puh0407503727

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelen kirjoitti:

Tunnen 5 ihmistä joilla on nokian uusin kuvapuhelin.
JOKAINEN on käynyt huollossa...Yksi niistä kaksi kertaa...

toivottavasti seuraava malli on parempi.
Tuntuu, että kuluttajat toimivat testilaboratorioina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu