alistun sinulle

alistajaa?

olin sopinut netissä tapaamisesta tuntemattoman miehen kanssa. Etukäteen kerroin hänelle että pidän alistamisesta, kivusta, sitomisesta, nöyryyttämisestä ja haluan olla orjana pari yötä pientä maksua vastaan. Ja kerroin hänelle mittani, 176/66/13.

Hän halusi heti nähdä minut ja kertoi etukäteen että hänellä on 19cm kalu ja pitää alistamisesta, varsinkin nuorien poikien. koska olen 18v ja pidän vanhemmista..

Sitten pääsin hänen luokse ja söimme ensin ja sitten hän käski minut suihkuun. Tein työtä käskettyä. Kun tulin suihkusta hän sitoi minut sänkyyn selälleen, kädet sängynpäätyyn ja jalat käsistä lähteviin naruihin. Ilman mitään liukastetta hän alkoi työntää isoa kaluaan minun todella tiukkaan peppuun ja se sattui aivan valtavasti ja samalla hän läpsi reisiäni. Kalu upposi tuskallisen hitaasti sisääni ja hetken kuluttua hän pani minua jo lujaa niin että kivun kyyneleet valuivat silmiltäni.

Sitten hän otti kalunsa pois sisältäni ja haki ruoskan ja alkoi ruoskimaan minua pepulle, hän laittoi minut anelemaan kaikkea. Peppuni oli aivan punainen. Sitten hän työnsi kurkun peppuuni siksi aikaa kun tuli naimaan minua suuhun. Hän nai minua lujaa suuhun, upotti kullinsa pohjaan asti vaikka kuinka kaoin ja yritin laittaa vastaan. Hetken kuluttua hän laukesi kasvoille. Seuraavat kaksi päivää hän nussi minua ja kidutti minua ja nöyryytti minua.

Haluaako joku jatkoa tarinalle? ja haluaisiko joku nähdä tälläisen pojan oikeasti ja tehdä tälläisiä asioita hänelle?

4

5874

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alistaja 55v

      Minullakin on kokemuksa nuorten poikien alistamisesta. On mukava katsella kuinka kova kiihko niillä on ensimmäisillä kerroilla. Kerrankin kun alistin aika nuorta poikaa ja se oli saanut maistaa kaluani enkä ollut tyytyväinen suuhoitoon sanoin rankaisevani siitä piiskaamalla munia ja kalua. Poika rukoili armoa mutta kun olin lyönyt muutaman kerran niin se laukesi sen jälkeen alkoi nielukin aukeamaan niin ettei heti tarvinnut piiskata. Tätä piokaa joka on jo mies minä piiskaan vieläkin ja nykyisin sen kalu ja kivekset tarvitsee huomattavasti enemmän piiskaa ennenkuin se laukeaa.

      • @Alistaja 55v Ota ihmeessä yhteyttä jos kaipailet uutta piiskattavaa ;-)


    • Haba 32 cm

      Onko tuollainen kaverin piiskaaminen voima- vai tekniikkalaji. Entä jos kuritettava alkaa pistää kampoihin tosissaan, eikö siinä ole vaara, että setä tuleekin itse piiskatuksi. Onkohan kenellekään sattunut sellaitsa työtapaturmaa?

    • ultramariinitaivas

      Kuinka näitä ikivanhoja jaksetaan aina nostaa esiin... Kuluttakaa aikaanne mieluummin uusien tuotosten kehittelemiseen, kiitos.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      98
      3074
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      48
      2506
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      49
      1308
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      37
      1047
    5. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      287
      996
    6. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      153
      899
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      11
      841
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      720
    9. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      51
      685
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      37
      659
    Aihe