hyvä rentoutustapa!Valmistaudun itse alkion saantiin ja sain Reiki-hoidon eilen ja tänään.Vielä huomennakin!Keho ja mieli hyvässä kunnossa vastaanottamaan uuden elämän mahdollisuuden!Menkää avoimin mieli hoitoon sitä enemmän siitä saatte!Jokainen toki meistä oma persoonansa ja kokee Reiki-hoido omalla tavallaan.Tsemihalit kaikille!!!!!:):):)
Reiki
3
795
Vastaukset
- PCB
Kaikkea kannattaa kokeilla! :) Eikös jotkut hae apua myös akupunktiosta??
Onnea sinulle ja toivottavasti liityt mammakerhoon pian! :) - reikiläinen:)
Hei mansku!
Tosi kiva että kirjoitit noin positiivisen viestin reikistä.
Itsekin kaipasin tukea elämääni(minulla on kroonisesti sairas lapsi jota myös monta vuotta tekemällä tehtiin)ja kävin viime kesänä reikikurssin.Kurssi antoi minulle tosi paljon ja hoidan nyt reikillä itseäni ja perhettäni.
Reiki kyllä antaa tosi paljon.
Onnea sinulle ja toivottavasti alkion siirto menee hyvin ja saatte ihanan vauvan.
Valoa ja reiki energiaa sinne teille=)Voi,kun olen iloinen,että sinäkin olet löytänyt Reikin ja saat apua ja tukea siitä!Reiki on upeeta!Oikein PALJON myös SINULLE haleja ja Reikienergiaa!!!!!Kiitos tsemppauksestasi!Kaikki voitava on nyt tehty ja kuten tähänkin asti,niin myös noitten Reiki-hoitojen jälkeen,se alkion kiinnittyminen,on ylemmissä käsissä!Kun nyt vain alkio/alkioita kehittyisi.Voi hyvin!!!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087070
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h945183Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1143443Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333342Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352484Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191826Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961461Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391412Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311316- 481084