apua

mikä on ku rupeen pelaa san andreasta niin tulee alussa se n-vidia vai mikä nyt onkaa se esttely..mutta siitä eteenpäin näkyy vaa mustaa ei kä mitään muuta..ei siis mene siitä eteenpäin...:(
7417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

nii se levy on joko vaurioutunu(naarmunen,likanen)
tai pleikkari on tsökö tai sitten se on tuotevirhe
että valitse niistä...

Äänestä
  • ...eli PIRAATTI!!! Eli meneppäs kauppaan!!!

    Äänestä

  • Tietäjä84 kirjoitti:

    ...eli PIRAATTI!!! Eli meneppäs kauppaan!!!

    OSTA UUS SAAKELI ;D

    Äänestä

  • ostomies kirjoitti:

    OSTA UUS SAAKELI ;D

    NONIH ...asia selvä!!!

    Äänestä

  • Tietäjä84 kirjoitti:

    NONIH ...asia selvä!!!

    se on alkuperäinen levy..ei oo piraatti, ei oo naarmuinen/likainen...

    Äänestä

  • eikä oo pleikkari

    Äänestä

  • u.l kirjoitti:

    eikä oo pleikkari

    takas ja ota uus tilalle niin selviät siitä tai osta uus kone!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


u.k kirjoitti:

mikä on ku rupeen pelaa san andreasta niin tulee alussa se n-vidia vai mikä nyt onkaa se esttely..mutta siitä eteenpäin näkyy vaa mustaa ei kä mitään muuta..ei siis mene siitä eteenpäin...:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu