Juoksupyörä kääpiölle

Millanen juoksupyörä sopis parhaiten kääpiöhamsterille, talvikolle?
1157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itselläni oli vasta venäläinen kääpiöhamsteritalvikko, joka valitettavasti kuoli vasta.): anyways, sillä oli sellainen muovinen, häkin "pinnoihin" väännettävä, tosi helposti laitettava juoksupyörä.jos sulla on muovinen terraario, niin sellaisia saa myös imukupilla kiinnitettävänä ainakin eläinkaupoista.hinta jotain 7 euroa.olisko halkaisija ollu mulla jotain 15-17 cm.. ei sen niin kauheen iso tarvi olla, eihän nuo kääpiöhamsut mitää jättiläisiä oo :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oneheart kirjoitti:

Millanen juoksupyörä sopis parhaiten kääpiöhamsterille, talvikolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu