Apua!

mulla on palomuurina Zone Alarm Pro Firewall(ei ilmainen).ja nyt huhutaan että siinä on jotain vakoiluojhelmia.Onko totta?zonealarm on hyvä palomuuri...en haluaisi uskoa tuota...:,'(
jos joku tietää tästä ni minkälainen se vakoiluohjelma on? vaarallinen? HELPPII
2260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lue tuossa alapuolella olevia aikaisempia ZoneAlarm-viestejä, niissä on asiaa jauhettu jo monta päivää.

Äänestä

Palomuuri lähettää keräämäänsä tietoa valmistajalle. Kukaan ei vain tiedä mitä tietoja lähetetään koska lähetys on salattua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herra nainen kirjoitti:

mulla on palomuurina Zone Alarm Pro Firewall(ei ilmainen).ja nyt huhutaan että siinä on jotain vakoiluojhelmia.Onko totta?zonealarm on hyvä palomuuri...en haluaisi uskoa tuota...:,'(
jos joku tietää tästä ni minkälainen se vakoiluohjelma on? vaarallinen? HELPPII

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu