Norton

Tietääkö kukaan tuoko joku maahan uusia Norton pyöriä?Tämä pyörä kiinnostaisi kovasti:Commando 961 SS.On makean näköinen pyörä.
31219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuon USA-Commandon sarjatuotannon pitäisi
nettilähteiden mukaan käynnistyä 2007 joten
tuskin sillä maahantuojaa on - ainakaan vielä.

Mutta jenkeissä voi jo näköjään tilauksen
jättää:

http://www.nortonmotorcycles.com/bike/default.asp

Ei hullumman näköinen.

Uudesta Nortonista on silloin tällöin kuulunut
huhuja siis tuolta mantereelta mutta eipä ole
sellaista vielä tainnut vastaan tulla.

Äänestä
  • Kiitos tiedosta..Täytyypi jäädä odottelemaan tulevia aikoja:)

    Äänestä

Niinhän se on että ne aidot asiat eivät koskaan kuole.
Andy Molnar veivää uusia Manxeja ja jenkit tehneet tuota konstruktoineet tuota uutta "american nortonia"-hienoa.
On muuten hienoja Nortoneita tuolla Coloradon pojillakin, Colorado Norton

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa? kirjoitti:

Tietääkö kukaan tuoko joku maahan uusia Norton pyöriä?Tämä pyörä kiinnostaisi kovasti:Commando 961 SS.On makean näköinen pyörä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu