monkey

Onko 15mm SHA kaasarissani jotain häikkää. Kuuluuko asiaan että kun laittaa käyntiin, niin kierrokset ovat korkeat ja sit ku moottori lämpenee niin ne laskee. Onko semmoisessa kaasarissa jokin moottorin lämmitys tsydeemi vai hä? Mul ainaki menee about 3min ku kierrokset laskee..
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla on mankissa kaasarin säädöt sellaset et käy kylmänä kovilla kierroksilla ja lämpimänä pienillä.elikkä kaasarin säädöt on pieles sulla en oo kyllä 100% varma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejee kirjoitti:

Onko 15mm SHA kaasarissani jotain häikkää. Kuuluuko asiaan että kun laittaa käyntiin, niin kierrokset ovat korkeat ja sit ku moottori lämpenee niin ne laskee. Onko semmoisessa kaasarissa jokin moottorin lämmitys tsydeemi vai hä? Mul ainaki menee about 3min ku kierrokset laskee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu