Etsin asuntoa etelää Helsingissä minim:17m2 max:450 euroa. Olen ranskalainen tyttö 25 v, olen työtön mutta haen työn Paperin Tutkimusta Keskustasta (minä en puhu suomea mutta englantia toimii ihan hyvin). Minä saan apurahaa Kela:sta ja vanhemmat auttavat myös.
Etsin asuntoa aikaa nopeasti.
Voitte laitta sähköposti tai soitta minulle numeroni on: 0417092474
kiitos
Vuokra asunto nopeasti Helsingissä!!
1
339
Vastaukset
- Helsky
No moi, tässä ois yksi =)
Tarjotaan hyvällä maulla sisustettu kaksio vuokralle Helsingistä Pihlajamäestä, ajalle vkot 6 - 11
Asunnon koko on 60 neliötä parveke. Isot ja valoisat huoneet, sekä näkymä kahteen suuntaan. Lemmikkejä saa tuoda. huoneiston varusteluun kuuluu mm. internet yhteys valmiina, espressokeitin, mikroaaltouuni, Playstation 2, tv ja stereot.
Parvekkeelta kauniit näkymät ja asunnon ympäristössä hyvät ulkoilumahdollisuudet. Taloyhtiön pihalla on ilmainen pysäköinti.
Lähistöltä on hyvät kulkuyhteydet keskustaan.
Huoneiston osoite on vuolukiventie 11, vuokrahinta on noin 100 euroa viikko.
soita pikaisesti ja kysy lisää Heliltä 0400-520260
tai Juhanilta 040-5639888
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733644Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91981Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261323- 1341196
- 1001063
- 1091045
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701010- 60974
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6965- 35876