Millähän ilveellä saisi pinnoista hapettumat pois?
Olisiko mitään hyviä entisöinti palstoja mistä voisi kysellä jos ei nyt löydy tietoa.
Olisiko mitään hyviä entisöinti palstoja mistä voisi kysellä jos ei nyt löydy tietoa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hiomatahnat ja patasutit esille ja puunaamaan, aika kova duuni, mutta onnistuu kyllä.
Ruosteen pitäis kuulemma lähteä sitruunahapolla. Pistä googleen hakusanoiksi "sitruunahappo" ja "ruoste".
Mutta eikö tämä vaihtoehto olisi silti parempi:
http://www.honda.brandt.fi/mp/mallisto.php?k_id=1&m_id=15
Joo oli kyllä ajatuksissa toi jälkimmäinen vaihtoehto...
Honda vissiin lopettaa VTX1800 tekemisen nykyisessä formaatissa. Tilalla tulee turboversio. Oletettavasti aivan tolkuton tykki. Vastaisku Suzukin M1800R:lle.
Homma on taas menossa yli hilseen...naurettatavaa kilpailua!
Eikö voi sopia,että 100hv on ylä raja..ennekuin viranomaiset puuttuu asiaan!
Samaa mieltä. IsoX:ssä on ihan riittävästi tehoja. Jos ei 0-100 km/h 3,5 sekunnissa riitä, niin sitten on parempi laittaa kyykkypyörä. Panostaisivat ennemmin tankkausvälin pidentämiseen. Mä haluaisin joskus nähdä dieselcustomin suuremmilta valmistajilta. Tehoissa päästään samaan lähes puolta pienemmällä polttoaineen kulutuksella.
Honda on ilmeisesti jo vähentänyt IsoX:n tuotantoa. 2006 vuosimallia ei enää saa Kanadassa, eikä sitä näy Saksan Hondan sivustolla.
http://www.honda.de/content/mc/14999_27712.html
http://www.motorcycledaily.com/30january06_turbocruise.htm