KAIKKI vastaukseni poisteettin, minun mielestäni ne oli täyttä asiaa/totta, toisin kuin kikien ja muitten jutut
Miksi
Turun poika
12738
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
onko kirjoituksesi ollut karkeaa, palstalle kuulumatonta, alatyylistä tai jouduttu poistamaan toisen kirjoituksen jatkeena joka on vaatinut poistamisen? (kikin kirjoituksen jatkeena kun alkuperäinen poistettu)
Sillä kirjoitin kaikki vastaukset uutena viestinä...
...
Ylläpito on sanonut että on OK, ja jopa suositeltavaa tehdä vastaus aina uuteen ketjuun...
...
Ei tule valvojalta mitään vastausta siiuhen miksi ASIALLISET vastaukset poistetaan....
Eikö mene jakeluun, että jos aloitat uuden viestiketjun jokaista vastausta varten, katoaa vastauksen ja kysymyksen välinen yhteys näkyvistä. Vaikka vastaukset olisivatkin näennäisesti asiallisia, ei niillä tee oikeastaan mitään, koska kukaan ei tiedä mihin niissä vastataan. Jos nyt lopettaisit tuon tahallisen väärinymmärtämisen ja lakkaisit narisemasta tyhjästä.
Vai että Kiki :)
Onko toi ................ sun oikee nimes sitten muka?
Niin, on se kumma juttu kun Kikiksi luullaan... Nimim. Kikillä oli jokin aika sitten tapana lähetellä tuollaisia kysymyksettömiä vastauksia, nyt joku muukin on muka olevinaan yhtä fiksu.
Ja sitten voinet näyttää sen ylläpidon antaman informaation, jossa kehotetaan tekemmän uusi viestiketju jokaista viestiä varten.
Sillä ylläpito kirjoitti sen palstalle "Kysy matkailusta Aurinkomatkoilta
2 ja se palsta lopetettiin, jolloni lähti myös YP:n vastaus....
Miksiköhan se palsta lopetettiin? Häiriköinnin takia kenties?
Siksi koska se oli aminosta, josta Aurinkomatkat maksoi Suomi24:lle noin 2000€/kk ja ei ollut Aurinkomatkoilla enää varaa siihen