pitäisi varata ensi kesän lopulle lippu lissabonista helsinkiin,lippujen hinnet on vaan aika korkeet(yli 1000e ja sellast..)Et tietäiskö joku halvan reitin seltä suomeen??kiitti!
LENTOJA
ETSIMÄSSÄ!!
5764
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sterling lentää Faro:sta Hesaan n. 90-180 euroa päivästä riippuen. Jos Lissabonista matkaisi jotenkin Faroon ja sieltä lentäen?
..löytys jos.Lentää köpiksen kautta niin ei tule hintaa paljon yli 200euron.Niin se faro kautta ei vaan osunu oikealle päivälle.kiitti kuitenki.
Katsohan www.sterling.fi, www.supersaver.fi, www.flyme.com, www.ryanair.com, www.matkaporssi.com ja sieltä vasemmalta lentohaku ja etsi vanhalla lentohaulla.
Halpoja yhtioita loytyy. Monilla yhtioilla yksisuuntainen lento on paljon kalliimpi kuin menopaluu. Eli jos et saa halpaa yksisuuntaista jostain, osta meno-paluu. Jatat vaan paluun kayttamatta jos et sita tarvitse. Saa noilta suuriltakin yhtioilta lennon Lissabon-Helsinki valille muutamalla satasella.
menopaluu lippu 150 euroo kumpikin kun pelkkä lento Lissabon Helsinki toista tuhatta! linkki:
https://ibp2.scandinavian.net/ibp/planandbook/AvailView.aspx?MKT=FI