Mikä ois semmonen matala kevari millä yltäis 160 cm tyttö ajelee? korkeimmilla ajo tahtoo olla vähän hankalaa...
heissan
JenCh
101376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tuo sachs olis sulle sopiva
http://www.madass.fi/sachs/index.php?site=models&id=112
istuinkorkeus 88 senttiä ja painaa vain 86 kiloa
Jos istuinkorkeus on 88cm (jota se ei Madassissa ole), niin pyörä on korkeimpien enduroiden korkuinen. Siis EI matala, vaan todella korkea.
miulla on nyt Sachs MadAss 50 kuutioinen . :P:P Eli enää toista :D vaikka onkin aika jännä ja kiva peli. Kyykky malliset just NSR, tai CBR ois ihan jees :)
Hienoa että taas syntyy uusia naismotoristeja :) Aprilia rs ja honda nsr ovat melkoisen matalia, ja muokkaamalla niistä saa todella matalia. Kysy s.postilla lisää, niin neuvon mielelläni.
Hondan CBR olis kaikista matalin!!
Mutta eihän sellaista nelatahtitzukuszuku mopoa voi kenellekkään suositella!!
Honda cbr:äähän tytöille juuri voi suositella mukavan pieni kevari ja helppo hallita. 4-t koneen ansiosta vähän huoltoa tarvitseva ja luotettava! Nyt 4-vuoden takuulla? jos on tarjous enään voimassa :I
CBR vois olla kyl aika jees, mutta kattoo viel ku on vasta ens kesän juttuja :) mopolla siihen asti perkl xD
Gilera dna. Se on ainakin matala. Itse olen 157cm ja pärjään aivan hyvin kyseisen scootterin kanssa. Huippunopeus ei ole kuin 110km/h ja se painaa 137kg. Ihan hauska pikku piikkinen.
Ei oo oikein gilera miun makuun.. Mp messuilta löyty yks aika kiva prätkä. Hyosung Comet siin oli aika helv hieno peli ;)