takaiskari

jkt

huollatin 300cc 04 kotarin takaiskari mutta vieläkin tuntuu että paluu on tosi nopea minkälainen se tulisi olla jos ruuvi on vain napsun auki .missä enska kuskit yleensä takaiskarin ruuvit pitää jos iskari on kunnossa .

2

754

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • exc400

      Paikallaan ollessa ei suurta eroa huomaa napsujen välillä. Eron huomaa vasta sitten ajossa. Ja jos ei ole pelimies eli vauhti ei riitä niin eroa ei huomaa välttämättä ajossakaan!

      Jos huollatit iskarisi asiantuntevassa paikassa, esim. maahantuoja, niin iskarisi on todennäköisesti kunnossa.

      • jkt

        kiitos.huollatin iskarin motopalvelu niemitalolla orimattilassa ,tuntuu vain ajossa kun vertaan omaa ja pojan iskaria se ei lyö takaisin samoissa kuin omani pyörä on piikki ja iskarin jousi on erilainen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1423
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      109
      855
    3. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      690
    4. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      46
      689
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      53
      683
    6. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      677
    7. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      25
      645
    8. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      66
      633
    9. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      69
      621
    10. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      40
      616
    Aihe