huollatin 300cc 04 kotarin takaiskari mutta vieläkin tuntuu että paluu on tosi nopea minkälainen se tulisi olla jos ruuvi on vain napsun auki .missä enska kuskit yleensä takaiskarin ruuvit pitää jos iskari on kunnossa .
takaiskari
jkt
2
759
Vastaukset
- exc400
Paikallaan ollessa ei suurta eroa huomaa napsujen välillä. Eron huomaa vasta sitten ajossa. Ja jos ei ole pelimies eli vauhti ei riitä niin eroa ei huomaa välttämättä ajossakaan!
Jos huollatit iskarisi asiantuntevassa paikassa, esim. maahantuoja, niin iskarisi on todennäköisesti kunnossa.- jkt
kiitos.huollatin iskarin motopalvelu niemitalolla orimattilassa ,tuntuu vain ajossa kun vertaan omaa ja pojan iskaria se ei lyö takaisin samoissa kuin omani pyörä on piikki ja iskarin jousi on erilainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281769Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2391329- 1241174
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23958- 68933
- 60873