Mikä on parasta P2P vs F2P? Harkitsen maksamista kun kaikki questit on tehty ja kiinnostaisi lisätehtävät. Mikä teidän mielestä on parasta kun on membu vs ei-membu?
- Questit
- Lisäkamat mitä voi pitää
- Minigamet
- Muuta?
Mikä nousee ykköseksi?
- Questit
- Lisäkamat mitä voi pitää
- Minigamet
- Muuta?
Mikä nousee ykköseksi?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sanoisin kamat nousee ukköseksi
Free word:
Pelaaminen on ilmaista
Pääsee kokeilemaan
Paljon pelattavaa on vaikka ei ole member.
- Mainoshäiriksee vähän
- Member skill ei voi kehittää
- Member kamat ei voi käyttää vaikka olis niin arvot on 0
Kommenntini:
Ei memberin oleminen ei pilaa peli nautintoa. On yhä paljon pelattavaa kuten Free quest ja kehittäviä taitoja. On hyvä kehittää ennen kuin rupeaa memberiksi. Pelaaminen on ilmaista.
Member:
Uutta päviyksiä(Kuten uudet quest, kama)
Lisäkamat mitä voi pitää
Lisä skill
Kartta on neljä kertaa isompi.
Lisä Questit
Minigame
- Maksaa joka kuukausi.
- Pelamattakin kuluu päiviä (Kun member on käynisttetty)
Kommenntini:
Olen ollut kauvan free wordissa kun tulin member niin menin sekaisin.
Uutta päivtyksiä vain tulee mitä free wordissa ei saa. Jotkut minipelit tuhlaa vain aikaa ja jotkut kehittävät. Paljon pelattavaa on.
Kyllä ne kamat ja se, että on helpompi kehittää itseään kun voi tehdä itse esim. arroweita ja muita asejuttuja.
Mutta huono puoli siinä on se, että siitä joutuu maksamaan, pelasi tai ei. Itse maksan aina puoleksi vuodeksi kerrallaan, mutta välillä saattaa mennä viikko tai pari etten pelaa ollenkaan, joten se aika menee "haaskuun".