miten on??

mitä mopossa pitää olla että sillä voi ajaa kaks päällä??
tuleeko kilpeen maininta??
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että riittävän tilava penkki ja tehoa voisi löytyä virittämällä! pitkillä matkoilla jalkatapit hyvä olla tai jalat väsyy!

Äänestä
  • mopo pitää rekisteröidä 2 paikkaseksi katsastusasemalla. moposta pitää löytyä jalkatapit,kädensijat ja mopon pitää olla enduropyörä tai skootteri eli ei käy mikään pv tai tunturi tiger ja tietenkin vakio. rekisterikilpeen ei tule mitään merkintää mutta rekisteriotteeseen tulee pari lisäystä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

mitä mopossa pitää olla että sillä voi ajaa kaks päällä??
tuleeko kilpeen maininta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu