...tarvitaan vaihtamaan hehkulamppu?
Vastaus: 4
Yksi repii Tanskan lippua, yksi ampuu AK-47:llä ilmaan, yksi räjäyttää itsensä McDonald'sissa, eikä sillä hehkulampulla ole niin väliä kun neljännen parta kasvaa pimeässäkin.
Saatanan monivammaiset idiootit.
HUOMIO:
Ylläoleva anekdootti on kirjoitettu huumorimielessä ja kaikki yhtymäkohdat oikeaan todellisuuteen, sellaisena kuin se tapahtuu joka päivä, ja sellaisiin ihmisiin, joita oikeasti on olemassa ja jotka oikeasti ovat psykoottisia uskontofanaatikkoja vailla mainittavaa aivotoimintaa, ovat puhtaasti sattumanvaraisia. Kirjoituksen tarkoitus ei ole loukata ketään, eikä se edusta tämän palstan, palveluntarjoajan taikka Suomen valtion virallista linjaa. Mitään kirjoituksessa kuvattuja tekoja ei suositella kokeiltavaksi kotona. Tämän viestin kirjoittaja ei ota vastuuta mahdollisista vahingoista joita tämän teoksen väärinymmärtäminen tai väärin tulkitseminen saattaa suoraan tai tuottamuksellisesti aiheuttaa. Tätä kirjoitusta saa levittää eteenpäin, mutta mitään sen osia, mukaanlukien tämä ilmoitus, ei saa muuttaa tai poistaa.
montako
muslimia
0
750
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450