toyota prius

kokemuksia toyota priuksesta? hyvät ja huonot puolet?
1219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No tässä listaa, mutta muista että kaikki jutut eivät välttämättä ole parhaita/ainoita mahdollisia toteutuksia tällä planeeltalla.

portaaton automaatti
pieni kulutus
luotettava esim. talvella
kohtuullisen tilava sisältä
kohtuullisen pieni ulkoa
avaimeton systeemi
ABS/EBD, BA, VSC , E-TRC
vähän haisevia päästöjä
yllättävän paljon paikkoja, mihin pienet tavarat voi tunkea

- kallis ostaa
- ei voi vetää mitään perässä (paitsi jonoja ;)
- ratin syvyyssäätö puuttuu
- sivuttaistuuli tarttuu kuin Corollaan ainakin
- kaiken maailman juntit yrittää punaisena kateudesta selittää, miksi Prius ei ole hyvä ostos

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itu kirjoitti:

kokemuksia toyota priuksesta? hyvät ja huonot puolet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu