aaaah.

123

Sinä kesänä naapuriini muutti Late. 14-vuotias pojankolli. Vaikka meillä ikäeroa olikin (olen 17 v), meistä tuli pian hyvät kaverit. Ajelimme mun prätkällä ympäri kylää, kävimme milloin uimassa, milloin kalassa. Jutut meillä oli rasvaiset niin kuin kai tämän ikäisillä kundeilla yleensäkin. Jutuiksi ne aina jäivätkin. En ole mikään poikiinmenevä sinänsä, mutta fantasiana oli kyllä mielessä käynyt, että joskus voisi senkin kokeilla, niin olisi jotain mitä vanhana muistella...

No tilaisuus tulikin nopeammin kuin osasin odottaa. Menimme meidän äijän mökille kalaan. Aamuyöstä heräsin seisokkiin (nukun aina alasti) ja vessassakin tuntui olevan tarve käydä. Kömmin unenpöpperöisenä veskiä kohden, kun kuulin pesuhuoneesta suihkun ääniä. Eikö Late nukukaan, ajattelin. Hiivin oven taa ja raosta näin, kuinka kundi suihkutti suoraan punaisena loistavaa terskaansa silmät kiinni. Tein yllätyshyökkäyksen ja muutamalla loikalla olin Laten vieressä.

Kävin munasta kiinni ja sanoin, "Nyt otetaankin kundilta spermanäyte!"

Late säikähti nopeaa sisääntuloani, mutta rauhoittui varsin pian ja tuntui olevan leikissä mukana.

Jatkoin: "Jotta saadaan kunnon näyte aikaan, teidän tulee nojata seinään lievässä haara-asennossa. Noin, asettukaapa nyt sillä tavalla."

Kourin Laten munia takaa altapäin. Kastelin peräaukon suihkulla ja sanoin: "Nyt työnnän etusormeni teidän anukseen. Se voi aluksi olla hieman kivuliasta, mutta kun saan kunnolla kiihotettua eturauhasta, hyvänolon tunne valtaa kehon."

Siirryin Laten sivulle siten, että otin oikealla kädelläni terskasta kiinni ja vasemman käden etusormeni painoin peräreikään niin syvälle kuin sain. Runkkasin persettä ja kullia yhtäaikaa.

Kauaa ei Late kyytiä kestänyt. Hänen jalkapallossa hankitut jalkalihaksensa alkoivat kiristyä, maha meni sisään lankulle ja voihkaisuja kuului suusta, kun tunsin peniksessä tutun rytmikkäät sykäykset. Pari ensimmäistä lennätti lattialle mällit ja loput valui pitkin reisiä. Vedin sormen pepusta sulkijalihaksen puristelusta huolimatta. Muuten hyvä, mutta itselleni jäi melkoinen kiima. No hetken äskeisestä toivuttuaan Late veti multa kuivat. Istuin nojatuolissa, kun kaveri nuoli ja vatkasi lastin liikkeelle.

0

5783

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        53
        3532
      2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        31
        2949
      3. Menen nyt koisimaan

        Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
        Ikävä
        28
        2594
      4. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        76
        2534
      5. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        52
        2232
      6. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        18
        2231
      7. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        56
        1901
      8. Oletko uhriutuja?

        vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
        Tunteet
        58
        1706
      9. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

        Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
        Suomalaiset julkkikset
        11
        1603
      10. Kenet molemmat

        Sä haluat mies?
        Ikävä
        17
        1515
      Aihe