Pelottaa ja jännittää

meidän koiralla on 22.2. lonkkakuvat.Sen 3 sisarusta ovat olleet AA /00. Pitäkää peukkuja että on terve:)
Minua kylläkin pelottaa eniten se rauhotus.
6485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Piikki nahan alle, ja koiralle saa tehdä sen jälkeen vaikka mitä.

Äänestä

mutta sitten sinä vasta onnea tarvitset kun ne kuvat liittoon lähtevät.

Äänestä

että on terve ja että homma menee hyvin.
Mulla on itelläkin aina noitten rauhotusten kanssa vähän inho olo, vaikka eihän se humautus terveelle koiralle kummonen riski olekaan, mutta silti aina vähän jännittää, kun kuville mennään.

Äänestä

on täälä länsirannikolla!!

Se on kuule tänä päivänä niin kevyt rauhoitus, ettei siinä mitään ongelmia takuullakaan tule, joten suotta sitä jännität!!

Äänestä
  • Eli kannattaako mun käydä kuvauttamassa sekarotusen lonkat? Onko se järkevää..?lyhyesti ja ytimekkäästi...amerikan idols alkaa..:)

    Peukkuja Rivalle lonkkakuviin;)

    Äänestä

peukuista.
Hyvää lauantai- iltaa kaikille:)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Riva kirjoitti:

meidän koiralla on 22.2. lonkkakuvat.Sen 3 sisarusta ovat olleet AA /00. Pitäkää peukkuja että on terve:)
Minua kylläkin pelottaa eniten se rauhotus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu