auttakaa

niin että siinä vankila tehtävässä kun saa sen sorkka raudan niin kun meneee hakkaa sitä lukkoo niin se lukko lähtee irti mutta siinä on sellanen raudan pätkä niin miten sen saa irti siitä hakkasin sitä sorkka raudalla pitkään eikä se lähteny irti auttakaa!!??!!
2334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei siinä minusta pidä mitään raudan pätkää olla. Ota siitä kuva ja linkitä se tänne. Minusta se lukko piti vaan ampua rikki ja työntää ovi auki ja ulos.

Äänestä
  • sori mun piti tappaa se tyyppi sieltsaarelta sen takia se avautunu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton kirjoitti:

niin että siinä vankila tehtävässä kun saa sen sorkka raudan niin kun meneee hakkaa sitä lukkoo niin se lukko lähtee irti mutta siinä on sellanen raudan pätkä niin miten sen saa irti siitä hakkasin sitä sorkka raudalla pitkään eikä se lähteny irti auttakaa!!??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu