uudestaanko?

Eka suhteeni oli viikin keväällä 7:än kuukautta ja myöhemmin kuukilla jonkun aikaa saman tytön kanssa. Ollaan nykyään samassa koulussa kasilla ja mielestäni tunnen aika paljonkin kyseistä henkilöö kohtaan. pitäisikö minuun vielä yrittää saman tytön kaa? olen mielestäni erittäin järkevä nuori.
1333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no.. aika vaikeeta.. tää taitaa olla sellanen juttu mitä ei ulkopuolisena voi sanoo. kai sä voisit vielä yrittää jos sulta siltä tuntuu, mut jos huomaat ettei se tyttö todellakaan oo kiinnostunu tai jtn nii unohda se kokonaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika kirjoitti:

Eka suhteeni oli viikin keväällä 7:än kuukautta ja myöhemmin kuukilla jonkun aikaa saman tytön kanssa. Ollaan nykyään samassa koulussa kasilla ja mielestäni tunnen aika paljonkin kyseistä henkilöö kohtaan. pitäisikö minuun vielä yrittää saman tytön kaa? olen mielestäni erittäin järkevä nuori.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu