Heräsin virkeänä hyvin nukutun yön jälkeen. Tämä olisi se päivä, jota olin odottanut koko kesän. Päivä, jota varten olin elänyt kolme kuukautta kuin munkki.
Nousin sängystä, söin, ajoin partani, kävin suihkussa, pukeuduin ja lähdin pyöräilemään iloisesti vihellellen kohti tapahtumien keskipistettä.
Siellähän olikin jo paljon ihmisiä paikalla. Satoja erilaisia naisvartaloita, useimmat hyvännäköisiä muodokkaita opiskelijatyttöjä, monet jo ilman rihman kiertämää. Oli vaatteiden riisumisen aika. Hitaasti riisuin yhden vaatekappaleen kerrallaan. Tunsin suurta painetta alapäässäni. Varoin kiirehtimästä, halusinhan nauttia tästä hetkestä.
En olisi tiennyt, minne silmäni laittaa. Joka puolella toinen toistaan ihanampia (naisen)hanureita, mirrejä ja meijereitä.
Viimein riisuin sen mitä minulla päällä enää oli.. hitaasti..
Ja jäntevä, paksuna sykkivä 18 -senttinen valtikka ponnahti koko pituudessaan pystyyn. Pussit punaiset ja pullollaan. Enää en malttanut. Tartuin tiukasti jöötiin ja aloin vatkata. Vain muutama reipas veto, kun silmissäni jo sumeni ja tajuntani irtosi minusta.
Heräsin pari sekuntia myöhemmin selälläni keskellä kauppatoria. Ydinohjukseni olin lennättänyt noin kuusi metriä edessäni seisoskelleen (miespuolisen) hinaajan kutreille. Hieman nolotti, mutta onneksi tuo karju ei huomannut mitään. Ihmiset ympärilläni katsoivat minua, osa hyväntahtoisesti hymyillen, osa paheksuen. Jäin loikoilemaan torin kivetykselle. Pian tulivat poliisit ja sairasautokin paikalle. Pääsin kyllä omin avuin ylös. Sakothan siitä napsahti, enkä kuvauksiinkaan ehtinyt, mutta kyllä kannatti.
Herään kun oksennus pyrkii ulos vatsastani. Kylläpä sitä näkee kummia unia krapulassa.
Spencer Tunickin kuvauksissa
jorma
1
3359
Vastaukset
- paska
sekopää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13210114Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen763556Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,902847Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701464Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341339Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2531260Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1391237Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121196- 491150