..Olette kun teitä nuollaan kielellä.. hitaasti kiduttaen..silleen että tuntuu kivalta..Onko parempaa kuin itse Se? Musta on kivaa kiusata kielellä.. Tykkäättekö siitä enemmän kuin itse asiasta ;-) Ikä? Kiitos..
Mitä Mieltä Tytöt?
Shyboy
81102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
eli.. ikä on 22..
Onko se parempaa kuin Se.. Ei todellakaan!! mutta Se tuntuu paremmalta kieli käsittelyn jälkeen..
Saan ite helpommin orgasmin kielen avulla.
Mutta kieltäkään ei saa käyttää liian usein ja liian kauan kerrallaan.. Eikä joka kerta ennen Sitä. joskus kesken kaiken sitä se on myös ihanaa... jos saan sillon kun toinen nuolee ni haluan että se lopetetaan ja ryhdytään Siihen.. sen pitää olla vähän niinkun kiellettyä..
en tiedä ymmärrätkö mitä tarkotan, mut...
SE ON IHANAA!!!
Veit sanat suustani.
Olisin vastanut melkein aivan samallalailla.
Ikää tosin on "vain" 21...
se on aivan fantastista...!!! ikää on vasta 18wee..mut se on silti aivan ihanaa!!!
oon aika nuori..13...mut kuitenki... oon ehtiny harrastaa mun jätkäkamun kaa (meni välit poikki pari viikkoo sit) sitä jo n.vuoden..ollaan tehty kaikkea...mut kieli on ihanin..:) sellanen limanen otus...aah...:) no kerroppas sun ikäs..;) mulla on ajatus..arvaa mikä se on:) ihan sama minkä ikänen oot:)
17w.
ja ehkä sen takia ei oikein innosta ku tähän mennessä ne jätkät joiden kans oon ollu,ni ei oo osannu käyttää sitä kieltään.Mutta jos joku olis taitava ja..aah,kyllä mulle kelpais:)
Sehän saa aivan hulluksi himosta ja villiintymään täysin, kunhan tosiaan osaa sitä käyttää ;) Ja tosiaan ei se silti paremmalta tunnu kuin itse Se mutta sen jälkeen Se on parempaa. Tosin semmoinenkin ongelma on että jos ei ole täysillä hommassa mukana kun joku alkaa kielellä leikkimään se voi olla hyvin epämukava tunne.
18 vuotta on ikää kertynyt
ikää löytyy vasta 16v. mutta tiedän mistä puhun.
kieli se on aivan favtastista tuntuu hyvältä paremmalta kuin itse asia, mutta ne ovat kuitenkin molemmat tuntuvat hyvältä.
en varmaan oo ainut joka on tätä mieltä. -W-
saiski jätkän joka nuolee...kerra on nuoltu ennenku menetin neitsyyteni...ja se oli nii ihanaa et huh huh...mut ne on molemmat yhtä hyvii...vaihtelu virkistää...15w...