DigiBoxi

Ongelmana on digiboxin automattinen kanavanhaku.
Automaatti ilmoittaa, että 20 kanavaa löydetty, mutta näyttöön saa vain 10 kanavaa.Eli kanavanippu1 olisi parempi vaihtoehto,mutta sitä ei voi valita manuaalisesti? vai Voiko?
Maru
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kukin kanava on vain yhdessä kanavanipussa. Mitä näet ja mitä et riippuu siitä mitä nippuja voit vastaanottaa. Digiboksi löytää myös salatut kanavat vaikka et saisikaan niitä näkyville.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maru kirjoitti:

Ongelmana on digiboxin automattinen kanavanhaku.
Automaatti ilmoittaa, että 20 kanavaa löydetty, mutta näyttöön saa vain 10 kanavaa.Eli kanavanippu1 olisi parempi vaihtoehto,mutta sitä ei voi valita manuaalisesti? vai Voiko?
Maru

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu