Ihana Ilta

Maisa

kello oli jo lähempänä kahdeksaa kun vihdoin sain avaimet kotioven lukkoon ja pääsin astumaan sisälle. tuoksui hyvälle, olit laittamassa ruokaa. asunto oli ihanan siisti ja olit asetellut kynttilöitä ympäri kolmiotamme, niin että joka puoleta hehkui ihana, kynttilän valo. asumme krunikassa ja täytyy sanoa että vaikka teenkin pitkään päivää, siitä saa mukavan korvauksen ja sen korvauksen voi käyttää mm. ostamalla sellaisen asunnon kuin meillä on. vanha jugend talo, meidän kahden naisen onnen pesä. juurikaan kukaan ei tiedä että asumme yhdessä tai että olemme edes lesboja. asemamme yhteiskunnassa on pitänyt siitä osaltaan huolen emmekä halua luokitella itseämme turhaan. minä olen suuren kansainvälisin korporaation vienti-osaston johtaja, sinä opetat taideteollisessa.

syömme illallisen ruokailuhuoneessa ja sen loputtua annat minulle desilitran mitan nenäni eteen. se on täytetty piripintaan risiiniöljyllä. vatsassa kiertää ajatuskin tuon juomisesta. mutta toisaalta, vatsaani kivistää joka tapauksessa, sillä et ole antanut minun käydä kakalla kahteen kokonaiseen päivään. sinä, hento, melkein keijukaismaisnen nainen, et ole antanut ison pomon käydä kakalla. tarkoituksesi on kuitenkin helpottaa oloani tänä iltana. katsot minua ja mittakuppia vuorotellen sanomatta mitään. tiedänhän sen itsekin. otan kupin käteeni ja se tärisee hieman. kiihotuksesta mutta myös pelosta. en tiedä miten tulen kestämään tämän rangaistuksen.
kakistellen juon osan öljystä mutta en voi sillä mitään ja samassa se tulee ylös,makua on niin kamala!! nouset tyynen rauhallisesti ylös, käyt kaapilla ja täytät mitan uudestaan. otan kupin käteesi ja kävelet luokseni. otan tiukan otteen niskahiuksistani ja taivutat päätäni taaksepäin. juotat minulle öljyn väkisin ja voi sitä kakomisen määrää!! silmät täyttyvät vedestä mutta vihdoin saat öljyn alas kurkustani. ripsiväri valuu poskillani ja vatsassa tuntuu oudolta.
käsket minun ottaa housuni ja alushousuni pois ja asettua lattialle konttaus asentoon. tottelen vaikka minua pelottaa että koska purkaus tulee. vatsassa tuntuu nyt pientä kuplintaa. risiiniöljy vaikuttaa nopeasti ja nyt minun on puristettava ryppynauhaani todenteolla kiinni ettei mitään pääse karkuun.katson anovasti sinua ja annat minulle luvan mennä vessaan. kontaten.
se on hidasta ja matkalla meinaa käydä vahinko mutta pääsen kuin pääsenkin pytylle asti.

hetken kuluttua oloni on mahdottoman helpottunut ja käyn kakkaamisen jälkeen suihkussa. lähden etsimään sinua ja löydän sinut sängystämme. tiputan pyyhkeen lattialle ja pujahdan viereesi sänkyyn. olet jo alasti. hyväilet kovia mutta herkkiä nännejäni, ensin sormillasi. etusormi hyväilee ja hieroo ja saa minut kiihottumaan entisestään ja voihkimaan. puna ja kuumotus nousevat poskilleni.nipistät muutaman kerran kipeämmin ennen kuin otat nipukan suuhusi. livot nännin päätä herkästi ja melkein huolimattomasti. pyörität kieltä rinnan päässä ja saat minut inisemään. valun jo melkein virtanaan.
nouset ylös ja haet "lelulaatikostamme" hieman liukastetta ja mustan vyö-dildon. makaan selälläni ja tiedän mitä on tulossa. nostan jalkojani hieman koukkuun, niin että paljastan sinulle peppureikäni. se ei ole enää neitseellinen ja sitä hieman aristaakin ja polttelee, risiininöljy teki tehtävänsä! hellästi voitelut pyllyni aukkoa ja vähitellen työnnät sormea sisään, syvemmälle ja syvemmälle, sisään ja ulos, sisään ja ulos. sormesi tuntuu aivan ihanalta ja pyöritän lantiotani sormeasi vasten. nännit sojottavat kovina ja katson sinua silmiin tiukasti.
sitten voitelet hieman mustaa kyrpää ja alat sovittaa sitä sisääni. se luiskahtaa sisään helposti, sillä emmehän tee tätä ensimmäistä kertaa.
nostat sääreni olallesi ja lähdet varovasti työntämään, sisään ja ulos, sisään ja ulos, syvemmälle, syvemmälle. hieron rintojasi jalkojeni välistä, ja sinä hyväilet sormellasi vähän väliä klitoristani. sattuu ja tuntuu hyvältä samaan aikaan. hetken kuluttua tulet sisältäni pois ja käännät minut vatsalleni, sammakko asentoon. tiedät etten kestä tässä asennossa kauaa. lähdet taas porautumaan pyllyyni samalla kuin nännit ja klitorikseni hieroutuvat peittoa vasten. tulen muutaman minuutin sisällä ja sinä vetäydyt minusta.

isona ammottava pyllyreikä supistelee vielä hetken aikaa.

4

8909

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Perseestä, miksi yleensä kirjoitit

    • Kirjottajalle

      Eleltään vuotta 2006. Isot alkukirjaimet keksittiin aikapäiviä sitten.

    • tosi on

      "perseestä"! Eikö kukaan toinen osaa kirjoittaa kuin esim.Seuralainen,kiivoittavaa,mukaan tempaavaa?PS.Seuralainen, voisitko ajatella tarinaa ,kun olit vaateostoksilla,näet myyjätytön ..parin viikon päästä...? Älä etene nopeasti,äläkä anna lukijoille heti alussa"ilmi"että olet bi tai lesbo!!!

    • BiM25

      Minusta tämä oli oikein hieno, hyvä anaalieroottinen novelli. Kirjoita lisää !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      31
      4214
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      134
      4027
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      58
      3634
    4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      25
      3481
    5. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      85
      3479
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      64
      3311
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2876
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2805
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2586
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2294
    Aihe