jättää niille "koiramaisille pulinoille" kun tällainen palsta kerran on perustettu ja pysyä noissa yleisissä koira-asioissa "Yleistä koirista"-palstalla. Tällä menolla tästä on tulossa toinen yleistä koirista palsta.
Eikös tämä palsta
nyt voitaisi
7508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
olen ollut kauan poissa ja tullessani huomasin uusio jaon. Hämmästykseni oli suuri kun yleistä koiria asioita oli molemmissa. Aloittajat saisivat miettiä hieman enemmän.
kun ei mieti mitään muutakaan. Googlesta selviäviä tapauksia kysytään koirapalstoilla.
Oletko huomannut,että nyt ei ole käynnissä yhtään
riitaa. Mistähän se johtuu? Siinä olet oikeassa,
että nyt on kaksi lähes samanlaista palstaa,mut
onhan noita koira-palstoja muutenkin paljon.
Ei ole riitoja ei, mutta ei ole asiaakaan, kuin lapsellista kakaroiden jorinoita.
kuitenkin hyi oksennus!
En ymmärrä mitä eroa oikeastaan on Yleistä koirista ja Koiramaiset pulinat palstoilla. Mun mieleästäni nämä kaks palstaa voitaisiin kylä yhdistää vaikka nimellä Yleiset koirapulinat niin samalla saattais käydä enemmän ihmisiäkin vilkaisemassa keskusteluita kun ei ole niin valtavasti niitä palstoja.
Näin monta erilaista palstaa vain erottaa ihmisiä.
Koiraihmisten keskusteluja kaikesta maan ja taivaan väliltä voit käydä Koiramaiset pulinat -palstalla.
EI SIIS TARVI OLLA KOIRA-PULINOITA, VAAN KUTEN EDELLÄ OLEN LAITTANUT, KOIRAIHMISTEN PULINOITA--sama teksti löytyy yleistä-koirista-osion yläpuolelta, missä linkkikin tänne on !
Ja YLEISTÄ-KOIRISTA - on : keskustele koirista..
siis tällä palstalla : keskustelua maan ja taivaan väliltä, kuten on tämän osion yläpuolella mainittu myös.....ETTEKÖ TAJUA????????????????????????