Koskas viimeksi tapasitte ihastuksenne? Itse tapasin perjantaina kaupassa...
hurmiossa
punastunut
5954
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hän tuli koulussa vastaan ja käveli ohitseni. sitten vielä myöhemmin näin hänet koulussa aulassa istumassa ja taas hän käveli takaani. olipa ihana nähdä häntä, mutta vielä ihanampi olisi jos hän hymyilisi takaisin. toivon että näen hänet hyomenna illalla :)
Lauantaina näin hänet kaukaa isossa tapahtumassa. Sekin jo parempi, kuin ettei ollenkaan, vaikka sydäntä raastaakin.
no mä näin mun ihastusta viimeksi silloin kun me ensimmäistä kerta tavattiin..parisen vkoa sitten..yhyy...en oo liiemmin törmänny häneen. :(
ja sydämmeni hyppäsi, lähti lentoon, leijaili. kätsoin ja hymyilin sinulle, sinä et hymyillyt takaisin. sydämmeni putosi ilmasta ja särkyi.
Tänään sain makeaa mahan täydeltä ruokalassa - eikä siis kyse ole nyt ruoasta;) Silmänruokani istui suoraan edessäni muutaman metrin päässä ainakin puoli tuntia. Jäin kerran kiinni katseestani, jota en suinkaan kadu!;)