Kertoisitteko kokemuksianne/juoruja joita olette kuulleet kyseisistä valmennuskurssien järjestäjistä. Erityisesti kiinnostaisi biologian kurssien osalta. Kumpaa suosittelette? Vai onko muita päteviä vaihtoehtoja?
Eximia vastaan Valmennuskeskus
Vera
52248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1500000000000005&conference=4500000000001110&posting=22000000013921346
Tuossapa vastausta nimenomaan pingviinien, eikun bilologian saralta! :)
sen voisi sanoa, että valmkesk. on tehnyt konkan ja siellä ei keskitytä vain valmennuskursseihin, vaan uusin resursseja vievä paikka on tuo flower. jotain höpöhöpö koulutusta sekin. Eximialla on mennyt tosi hyvin tämä kausi, ovat uudistaneet paljon materiaaleja ja siellä plussana hyvät opet. Valmkesk on kuitenkin parempi kuin huippuvalmennus, joka on todella syvältä.
Kiitoksia teille molemmille! Ongelmanani on, että Turussa vain Valmennuskeskus ja Eximia järjestävät biologian valmennuskursseja ja Valmennuskeskuksen kurssi on pidempi ja arkipäivinä, eli menisin sen takia mieluummin sinne.
Ostakaa itseopiskelumateriaalia. Ei tartte maksaa turhista kursseista mitään!!!!!!!!
Itse olen käynyt Valmennuskeskuksen takuukurssin lääkikseen. Pääsin sisään eka yrityksellä. Ainoastaan positiivista sanottavaa kurssista ja firmasta.