Resident evil 4

Tietääkö kukaan Resident Evil 4:n koodeja?

"Kaikki aseet" ja "rajattomasti paukkuja"-koodit pitäisi saada. Kiitokset etukäteen!
5580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...Kyseessä siis Playstation 2...

Äänestä

eikai siihen oo olemassakaan semmosia koodeja.. mutta on tapoja joilla saat bonus aseita ja niihin loputtomat panokset

Äänestä
  • No osaatko kertoa minulle niistä enemmän? Mielelläni kuulisin.

    Äänestä

  • Santsu kirjoitti:

    No osaatko kertoa minulle niistä enemmän? Mielelläni kuulisin.

    www.gamerevolution.com käy kattoo tuolta..

    Äänestä

No ehkä ostat koodilevyn mul on se. Siinä on ne koodit mitä sä just haluat, mutta ei se ole enään niin haastellista mutta hauskaa se varmaan jonkun mielestä on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Santsu kirjoitti:

Tietääkö kukaan Resident Evil 4:n koodeja?

"Kaikki aseet" ja "rajattomasti paukkuja"-koodit pitäisi saada. Kiitokset etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu