inno

onko kenelläkään tietoa täytyykö inno-ohjelmassa maksaa koko remontti itse? ajattelin vaan ku ne käyttää niin kalliita materiaaleja.
2693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Luulen siis että täytyy. Innolla on omat sponsorinsa, joiden tuotteista saattaa saada hieman alennusta, mutta ei tv-yhtiöillä ole varaa remontteja maksaa.

Äänestä

Innosta en tiedä, mutta kaverin talo oli Tilassa. He maksoivat tarvikkeet työn itse (suunnittelija kyllä suositteli remppamiehiä). Elikkä siis sisustussuunnittelijan työn saivat veloituksetta, sitten ilmoitettiin päivä jolloin tultaisiin kuvaamaan jakso loppuun. Perheen huoleksi jäi remontin toteuttaminen,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pirpana kirjoitti:

onko kenelläkään tietoa täytyykö inno-ohjelmassa maksaa koko remontti itse? ajattelin vaan ku ne käyttää niin kalliita materiaaleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu