bf 2 ja gforse 6600gt ?

paltle

mikäs ajuri tossa pelissä toimii edelm. kortilla ?(itsellä 77.? se mikä tuli pelin mukana mutta silläkin kaatuilee välillä ja melkein kaikkia muita myös kokeillut ei vaan pelaa varmasti mikään tai en ole löytänyt oikeaa. välillä piirtovirheitä sinistä ruutua jne .herjaa ajuria joka ei toimi jne,..)

saman kortin omistajat ,minkälaisia grafiikka asetuksia käytätte batlefiedi pelissä jotta peli olisi mahdollisimman siisti ja pelattava.

(muistin määrällä on aika iso vaikutus kyseisen pelin toimiseen eli tökkiminen ei välttämättä johdu kortista pelkästään )

0

75

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

        Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
        Maailman menoa
        154
        4116
      2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

        Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
        Maailman menoa
        401
        3164
      3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

        Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
        Tv-sarjat
        14
        2088
      4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

        Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
        Suomalaiset julkkikset
        13
        1755
      5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

        Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
        Tv-sarjat
        5
        1158
      6. Mun kaikkialta häviäminen

        Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
        Ikävä
        74
        1013
      7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

        Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
        Kaste
        69
        995
      8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

        Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
        Kuhmo
        24
        911
      9. Onko teillä

        minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
        Ikävä
        54
        886
      10. Inhottaa ajatus siitä

        Miten monia olet pannut.
        Ikävä
        71
        869
      Aihe