Inssissä käyneet: tuleeko teillä inssin jälkeen siemennesteet ulos...tai ei heti sen jälkeen, mutta esim sen päivän aikana???? Itse vaan mietin, kun aina inssi päivänä vessassa käydessä tulee kunnon klöntti ulos...mutta kai sinne jotain jääkin..???
inssi
liinukka......
4727
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mulla ei kyllä siemennesteet ulos tullu mutta sitä siittiöiden kuljetusnestettä kylläkin. Ja sitä tuli heti inssin jälkeen,sellaista hiukan punertavaa. Olisko se sullakin ollut sitä??
Toivottavasti oli sitä minullakin.. Kunnon klöntti tuli ja verta oli seassa. Mulla ei inssin jälkeen tullut mitään ulos, mutta samana päivänä myöhemmin vessassa käydessä. Nyt pelottaa, jos ne kaikki tulikin jo ulos...??
Kyllä sinne varmasti jotain on jäänytkin. Itseänikin tässä pelottaa kun huomenna voin tehdä testin että josko olisin raskaana. Onnea paljon odotukselle!!! =o)
Peukut pystyyn nyt sinulle. Onko teillä kauan yritystä ja hoitoja takana? Meillä yritystä noin 4 vuotta ja kolmas inssi tehtiin vasta. Toivon, että pääset plussaamaan..;-)