inssi

Inssissä käyneet: tuleeko teillä inssin jälkeen siemennesteet ulos...tai ei heti sen jälkeen, mutta esim sen päivän aikana???? Itse vaan mietin, kun aina inssi päivänä vessassa käydessä tulee kunnon klöntti ulos...mutta kai sinne jotain jääkin..???
4727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla ei kyllä siemennesteet ulos tullu mutta sitä siittiöiden kuljetusnestettä kylläkin. Ja sitä tuli heti inssin jälkeen,sellaista hiukan punertavaa. Olisko se sullakin ollut sitä??

Äänestä
  • Toivottavasti oli sitä minullakin.. Kunnon klöntti tuli ja verta oli seassa. Mulla ei inssin jälkeen tullut mitään ulos, mutta samana päivänä myöhemmin vessassa käydessä. Nyt pelottaa, jos ne kaikki tulikin jo ulos...??

    Äänestä

  • liinukka... kirjoitti:

    Toivottavasti oli sitä minullakin.. Kunnon klöntti tuli ja verta oli seassa. Mulla ei inssin jälkeen tullut mitään ulos, mutta samana päivänä myöhemmin vessassa käydessä. Nyt pelottaa, jos ne kaikki tulikin jo ulos...??

    Kyllä sinne varmasti jotain on jäänytkin. Itseänikin tässä pelottaa kun huomenna voin tehdä testin että josko olisin raskaana. Onnea paljon odotukselle!!! =o)

    Äänestä

  • sama nimetön kirjoitti:

    Kyllä sinne varmasti jotain on jäänytkin. Itseänikin tässä pelottaa kun huomenna voin tehdä testin että josko olisin raskaana. Onnea paljon odotukselle!!! =o)

    Peukut pystyyn nyt sinulle. Onko teillä kauan yritystä ja hoitoja takana? Meillä yritystä noin 4 vuotta ja kolmas inssi tehtiin vasta. Toivon, että pääset plussaamaan..;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liinukka...... kirjoitti:

Inssissä käyneet: tuleeko teillä inssin jälkeen siemennesteet ulos...tai ei heti sen jälkeen, mutta esim sen päivän aikana???? Itse vaan mietin, kun aina inssi päivänä vessassa käydessä tulee kunnon klöntti ulos...mutta kai sinne jotain jääkin..???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu