Pikku-Kalle oli äitinsä kanssa saunassa ja osoitti tämän pimppiä kysyen, että mikä tuo on. Äiti vastaa sen olevan "Harakan pesä", johon Pikku-Kalle toteaa, että "Onpa vittumaisessa paikassa".
Saunassa
3
2538
Vastaukset
- Emeriittus
Pikku-Kalle kirjoitti taululle:Minulla on koulun suurin kalu.Nuori naisopettaja tuli luokkaan ja näki kirjoituksen.Tiedusteltuaan kuka on kirjoittanut taululle tuhman lauseen.Kalle tunnusti:-Saat kaksi tuntia jälki-istuntoa.Oppilaat jäivät odottamaan Kallen paluuta ja kun Kalle vihdoin palasi posket punaisina,kysyivät:Kuinkas istunto sujui:Kalle vastasi: kyllä mainos kannattaa.
- hahaaaaaaaa
Vähäx paska vitsi!!!
- herra 54
Pikku-Kalle katseli saunassa äitiään miettiväisen näköisenä ja sanoi sitten : "vittus näkyy"!
Äitihän tulistui alta aikayksikön, tarrasi Kallea hiuksista,alkoi pyörittää ja huusi kiukkuisena: minä sinulle kielenkäyttöä opetan, mitäs nyt näkyy!
Kalle kiljui takaisin itkuisella äänellä: vittu-ämpäri-ikkuna-vittu-ämperi-ikkuna-vittu-ämpäri-ikkuna....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei215564- 531645
- 201119
- 69997
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,53987Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom155934- 48898
Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle57890Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.120864Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️58848