eka pyörää

xxxx

mitä kannattaa sillain yleisesti ottaa huomioon eka pyörää ostaessa ja millanen menopeli on hondan vt 600 c shadow -99 vm., noin niinku yleisesti ottaen..
kiitän infosta etukäteen..

2

896

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jerka

      Itse aloittelin 750:llä, minulle ainakin se oli ja on hyvä pyörä, vm.-97, neljä sesonkia takana, oikein tyytyväinen,nyt olisi vtx 1300-1800 vuorossa seuraavana, katsopas Yamahan otsikon alta vastailin viestiin : dragstar 650 harley korvike. Siellä vähän enemmän shadowistani. Pyörä on ruotsin kilvissä.

    • shadow

      Viime kesänä ajelin 600:lla shadowilla 6500km.Pyörä toimi loistavasti koko ajan,pieniruokainen ja helppo käsitellä.Ostaessani sitä ajattelin että siinä on pyörää loppuiäkseni, mutta,mutta kuinkas kävikään,loppusyksyllä menin nettimoton sivuille ja nyt on tallissa 1100 shadow."Pikkuveli" joutui myytävien listalle ja on siellä edelleen.Näin on varmaankin käynyt monelle muullekin mutta suosittelen eka pyöräksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      34
      11281
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      60
      9058
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      137
      5445
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3744
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      74
      3664
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3599
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3338
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      60
      2698
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      72
      2410
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      33
      1933
    Aihe