Elvis oli NARSISTI !!!

Aivan Taukki

Varon tässä viestissäni haukkumasta Elvistä tahi mainitsemasta popmusiikin ja kulttuurin pioneereja (Beatles), etten loukkaisi ketään tämän sivun lukijaa! KIITOS!

Elv1ksen koko elämä oli mielestäni erittäin surkuhupaisa ja jopa säälittävä! Elviksellä oli toki huono(hko) lapsuus ja muutenkin koki kovia iskuja! Mutta se ei selitä sitä, että hänestä tuli nisti, ammattirikollinen jonka "pelastukseksi" koitui kaupallisen neron Eversti Tom Parkerin tapaaminen/tunteminen!

Eniten Narsistisuudesta kertoo jo se erittäinkin legendaarinen tapaus, kun Elvis oli jättänyt pettänyt vaimoansa (törkeä teko) ja oli tämän miesten syöjän Tom Parkerin kanssa alkoi Otis Blackwellin biisien laasjamittainen omiminen! All Shook Upkin oli Elviksen tekemä tai ainakin hänellä oli nimi tekijätiedoissa! Sitten kuuluisat vainoharhaiset lääketokkuralausunnot: "Potkaistaan se pihalle [Lennon] - ja pidetään se siellä"

Elviksen aserikokset, yllyttämiset, räävittömyydet, törkeydet, likaisten huumeitten käyttö (kokaiini), epäloogisuudet, ym. osoittivat ihmisen olevan hyvin narsistinen ja muista ilhimistä välittämätön kylmä laskelmoiva psykopaatti!

Elviksen elämä päättyi yhtä surkuhupaisasti kuin se alkoikin ja kuinka se eteni!
Narsistinen lääkkeiden väärinkäyttäjä (vaikka väittikin muuta! Huoh!) leuhkaili ja päti sekä oli ylimielinen hiukan naiiville ja sairaalle vessanpytylle ja loppu on historiaa!

Elviksen koko elämä oli narsistista ylimielisyyden ja itsensä täynnä olevan pienen ihmisen apuhuutopa jonka lopetti samanlainen ja samoista ongelmista kärsinyt vessanpytty!

Kaikki asiat ovat totta mitään ei ole keksitty ja TÄMÄ ON MINUN MIELIPITEENI!

1

231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joo

      "...Kaikki asiat ovat totta mitään ei ole keksitty ja TÄMÄ ON MINUN MIELIPITEENI!..."

      Miten minusta tuntuu että tuossa lauseessa on jonkinlainen ristiriita

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      69
      2683
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      63
      2624
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1782
    4. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1607
    5. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      20
      1540
    6. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      9
      1470
    7. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      15
      1382
    8. Millainen meno

      Viikonloppuna? Mulla hirvee vitutus päällänsä. Onko muilla sama tunne??
      Ikävä
      38
      1233
    9. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      8
      1197
    10. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      25
      1106
    Aihe