Rannat Marmariksessa ja lähistöllä

Olemme lähdössä toukokuussa Marmarikseen ja haluaisin mielipiteitä, mistä löytyy parhaat rannat Marmariksessa tai lähistöllä.
3817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Akyaka, Turunc, Kumlubuk.
Jos kayt naissa, ymmarrat miksi mielestani Icmeler ja Marmariksen kaupunginranta on kuvottavia sillit suolassa -paikkoja.

Äänestä
  • Marmariksen ranta on aika surkea, veneiilä pääsee tosi upeille rannoille,kuten täällä jo aiemmin mainittiinkin noita rantoja.
    Icmelerin ranta on huomattavasti siistimpi kuin Marmariksen ranta, kannattaa piipahtaa!!!!!

    Äänestä

  • tebis kirjoitti:

    Marmariksen ranta on aika surkea, veneiilä pääsee tosi upeille rannoille,kuten täällä jo aiemmin mainittiinkin noita rantoja.
    Icmelerin ranta on huomattavasti siistimpi kuin Marmariksen ranta, kannattaa piipahtaa!!!!!

    turuncin rannalle pääsee veneellä ataturkin patsaan läheltä ja kestää joku 45 min, mutta kiva ranta, sopivan kokonen ja hyviä ravintoloita!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marixa kirjoitti:

Olemme lähdössä toukokuussa Marmarikseen ja haluaisin mielipiteitä, mistä löytyy parhaat rannat Marmariksessa tai lähistöllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu