Nikita-Juhan armahdus

Onneksi Tarja valittiin uudelleen presaksi,ei vielä ainakaan kuuteen vuoteen tarvitse pelätä että saa kolmoismurhaajan naapurikseen!
5398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka on Nikita-Juha?
Murhaaja karvalakki päässä? Olen ollut poissa maasta kai liian kauan, kun en tunnista nimeä.

Äänestä
  • Juha Valjakkala

    Äänestä

  • Valjakkala tai nykyään Nikita Fountaghine,ampui Ruotsissa kolmihenkisen perheen joskus 80-luvulla

    Äänestä

  • aapeeseedee kirjoitti:

    Valjakkala tai nykyään Nikita Fountaghine,ampui Ruotsissa kolmihenkisen perheen joskus 80-luvulla

    sitten siinä Haloskan siviilikämpän naapurissa, vai miten tiedät kertoa?

    Äänestä

  • Nikitan asunto kirjoitti:

    sitten siinä Haloskan siviilikämpän naapurissa, vai miten tiedät kertoa?

    linnassa istuneella asuntoa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä,Tarja kirjoitti:

Onneksi Tarja valittiin uudelleen presaksi,ei vielä ainakaan kuuteen vuoteen tarvitse pelätä että saa kolmoismurhaajan naapurikseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu