Onko kenelläkään käsitystä, saako clomifen kuurin jälkeen aloittaa samantien pistoshoidot IVF:ää varten? Tietysti lääkäri sanoo myöhemmin, miten asia on, mutta olisi kiva tietää jo nyt, tuleeko mahdollisesti välikuukausi.
Clomeja ei ole mulla, kuin tämä yksi kierto ja luomuna ollaan oltu sitä ennen. Seuraavasta olisi tarkoitus alkaa pistelemään (lyhyt kaava) jos kaikki menee, niinkuin ollaan suunniteltu.
Ajattelin vaan, mitenkä kroppa tykkää.. vai voiko noita pistoksia ja clomeja edes verrata tällälailla keskenään? Kokemuksia?
Clomeista
pistoksiin
0
247
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi604609Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal954325- 713758
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak963687Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1172727- 352518
- 372422
- 242399
- 382399
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232264