suzuki gr 650 vaihderattaat

3:SEN VAIHDERATAAT PITÄÄ ÄÄNTÄ ONKO KELLÄÄN KOKEMUSTA VAIHTOTYÖSTÄ MISTÄ SAISI RATTAAT
EDULLISEMMIN.
1310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiiä osista mutta mulla on samavika just 3 vaihteella, taitaa olla tyyppivika. Mistä löysit osat ja mitä siitä oli hajonnut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OLLI kirjoitti:

3:SEN VAIHDERATAAT PITÄÄ ÄÄNTÄ ONKO KELLÄÄN KOKEMUSTA VAIHTOTYÖSTÄ MISTÄ SAISI RATTAAT
EDULLISEMMIN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu