Vähän alle 50-vuotias ikäneito huomasi haluavansa lopultakin seksiä. Meni puhumaan papin kanssa toiveen soveliaisuudesta. Ei ole tilanteessasi sopivaa, totesi hengenmies lyhyesti.
Kertoi lähimmälle työtoverilleen. - Maailmahan on täynnä miehiä ja niitä löytää ravintoloista ja senkaltaisista, pitää yrittää, heläytti kollegarouva.
Kävi ravintoloissa. Tuli jopa ehdotuksia, mutta juopot eivät kelvanneet. Kävi yökerhoissa ja tarjottiin jopa rahaa, ei kelvannut.
Toive ei toteutunut. Oliko toive tosiaankin sopimaton ja mahdoton toteuttaa?
ongelmaan ei ratkaisua
manda,
2
212
Vastaukset
- Markku-setä
Manda yhteyttä. Ellet kovin pahan näköinen ja tapainen ole, toteutan toiveesi pitemmässäkin juoksussa!
- hilekka-
Ettei vain Markku-setä olisi reppana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383799Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362934Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81845Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51578Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71904
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44744
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22688- 56687