Eka kerta villen kanssa..

saibbua

Kun olin 14v, olin jo kehittynyt.rinnat olivat kasvaneet ja karvoitusta oli tullut.. Olin myös aika kaunis, vaikka itse sanonkin. Minulla oli suora pitkä vaalea tukka, ja korkeat poskipäät.

Asuin maalla ja meillä oli kotona opettaja, eikä hän ollut lisääntymisestä kertonut mitään, ja olin asiasta melko kiinnostunut!
Monta kertaa kyselin esim. ruokapöydässä tästä asiasta, mutta ei kukaan suostunut kertomaan.

Ainoa kaverini Ville, oli 16 vuotias, ja hänelle oli jo lisääntymis asiat kerrottu, sen tiesin. Meillä oli nimittäin sama opettaja, ja opettaja sanoi että voisin vaikka kysyä lisääntymis asioista villeltä kun hänelle olen selittänyt.

Manguin monta kertaa Villeltä että hän kertoisi, ja vihdoin hän suostui selittämään.
Olimme Villen kotona ja menimme ullakolle, koska hän niin tahtoi. Heillä ei ollut ketään muita kotona. Ville käski riisua kaikki vaatteet pois, ja hän teki myös itse samoin.
Sitten hän kysyi, mitä meissä oli erilaista. Olin ihan nolona ja osoitin sitten minun pilluani, ja hänen kulliaan. Arvasin että ne asiat liittyisivät toisiinsa.
Hän vastasi myöntävästi, ja kysyi olivatko kuukautiseni alkaneet. Vastasin hiljaa mjoo.. olivathan ne jo vuosi sitten. Mutta en yhtään tiennyt mihin kuukautiseni liittyivät. Ville meni istumaan ullakolla olevalla sohvalle ja pyysi minua tulemaan viereensä.
Istuin siihen, ja levitin haarojani, kun hän käski. Ville koski pilluuni, joka oli ihan märkänä, en kuitenkaan tiennyt miksi.

Sitten ville alkoi selittäää, että lapsia tulisi jos pillu ja kulli yhdistettäisiin. Olin ihmeissäni, en tajunnut miten ne liittyvät toisiinsa. Hän käski minun mennä makaamaan sohvalle. Hän pyysi että saisiko näyttää minulle mitä oli tarkoittanut.
Hätäännyin, mutta suostuin sitten koska minua kiinnosti.
Ville meni päälleni ja työnsi oudosti kovettuneen kullini pilluni sisälleni. Voihkaisin, koska se sattui vähän. Ville kuitenkin näytti nauttivan.
Hän alkoi työnnellä kulliaan sisääni nopeasti, ja minä inahtelin koko ajan koska se sattui, mutta myös tuntui oudosti hyvältä. Ville alkoi myös inahdella, mutta vain siksi koska hänestä tuntui hyvältä. Minultakin kipu alkoi hiljalleen väistymään, ja tuntui vain todella hyvältä. Yhtäkki hirveä hyvänolon tunne vyöryi ylitseni, ja aloin nähdä täntiä.
Samaan aikaan Villen tahti koveni vielä lisää, ja hän huusi että nyt tulee. Tuntui oudolta...
Ville otti kalunsa pois sisältäni, ja se ei enään ollut kova eikä pystyssä.
Olin tästä kaikesta tosi hämmentynyt, ja nolona, ja Villekin näytti hieman nololta.
Makasimme sohvalla hetken ja hän kysyi että sattuiko se. Vastasin että hieman, mutta se tuntui tosi hyvältä.

Jälkeenpäin Ville selitti minulle sitten mitä oli tapahtunut. Hän myös sanoi että se oli hänen toinen kertansa, hän oli ollut kerran naapurin 25 vuotiaan Sandran kanssa.

Olin nyt tajunnut, mitän lapsia tendään, ja olin siitä iloinen. Mietin että haluisin aikuisena ainakin 4 lasta ja Ville voisi olla vaimoni... :)
Tämän tapahtuman jälkeen aloin myös välille tyydyttää itseäni, ja onneksi ensimmäinen kertani villen kanssa ei jäänyt viimeiseksi!

4

11988

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jahh

      Tästä huomaa että kirjoittaja on miespuolinen:

      "Ville meni päälleni ja työnsi oudosti kovettuneen kullini pilluni sisälleni."

      "Mietin että haluisin aikuisena ainakin 4 lasta ja Ville voisi olla vaimoni... :)"


      Ja muuten nykyään lapsille opetetaan jo ala-asteella kyseiset systeemit ja ylä-asteella meillä opettaja puhu sit taudeista, suuseksistä ja vastaavasta mukavasta.

    • Shaissea

      Uskomatonta paskaa oli tämä stoori!

    • nauratti

      ja oli hyvä..kerro lisää..kiitos

      • fvdssgfget

        ville voisi olla vaimoni XD


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      99
      6612
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      369
      6191
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      3063
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      111
      2544
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2195
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1804
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1663
    8. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      34
      1345
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1340
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1237
    Aihe