Kertokaas pojat mielipiteitänne, ovatko suuremmat rinnat haluttavammat kuin pienet. :)
Ihan mielenkiinnosta kyselen mitä mieltä nuo herrat ovat, itseeni se ei vaikuta, varmaan moni muukin on kiinnostunut kuulemaan :)
Omistan 80A-kupin rinnat, PIENET siis, mutta kauniin kiinteät, pyöreät ja pystyt. Ja pidän niitä paljon parempina kuin velttoja isoja rintoja tai silikonipumpattuja palleroita, onhan nuo pojatkin tykänneet ;)
Ihan mielenkiinnosta kyselen mitä mieltä nuo herrat ovat, itseeni se ei vaikuta, varmaan moni muukin on kiinnostunut kuulemaan :)
Omistan 80A-kupin rinnat, PIENET siis, mutta kauniin kiinteät, pyöreät ja pystyt. Ja pidän niitä paljon parempina kuin velttoja isoja rintoja tai silikonipumpattuja palleroita, onhan nuo pojatkin tykänneet ;)
Vastaukset 33
Vanhimmat
pienet ehdottomasti!
ja pienet pystyt on ihan parasta!
oot ihana.
Pienet, kauniin kiinteät, pyöreät ja pystyt rinnat... nuohan ovat niitä parhaimpia!
Onhan ne isot rinnat tavallaan kiihottavat, mutta loppujen lopuksi itse pidän pienemmistä (ei ihan tosi pienistä kuitenkaan). Ja ei se rintojen koko vaan millaset ne ovat. Juuri sellaiset pyöreät ja pysty rinnat ovat hyvät. Isot rinnat, jotka roikkuvat ovat lähinnä epäseksikkäät.
Antasit olla! ei meijjän naisten tehtävä oo miellyttää miehii, niitten tehtävä on miellyttää meit. Heh, näin myös eläinmaailmassa miksei ihmisillä?
Tuntuisi, että nykyään on tämä tasa-arvo mennyt väärinpäin, nykyään naiset on miehen yläpuolella, hih.
Luomurinnat on aina paremmat, kuin silikooni pallot.
älä hulluja puhu. Jos oltaisiin eläinmaailmassa kaikki näyttäis miltä näyttäis ja yksi alfauros raiskaisi kaikkia naisia ketä ehtisi millon huvittaa. Ne ketkä ei ole alfoja raiskaisi jämät
Itse tykkään isoista, mutta tämä kysymys kyllä jakaa kundit tasan tarkkaan keskeltä. Toiset haluaa pyöreyttä ja toiset ei. Mutta itse tykkään isoista rinnoista.
no sopivat...kuppikoko jotain C -luokkaa;)
...ovatko "ketunhäntä" tissit sitten seksikkäät?
millasii ne on? :S
Jos tarkoitat, niin on minusta seksikkäät. Oikein pienet ja suipot on parhaat, semmoiset suuhunsopivat, oikeastaan kuin varrelliset nännit.
Ketunnokat on kyllä turhat tissit. Just sellaiset 13-vuotiaan kehittyvät rinnat. No good. Kyllä rinnan pitää olla muodoltaa pyöreä oli sitten iso tai pieni.
Ne on kauniit ja ihanan näköset :)
Isot, mutta sopusuhtaiset ja ehdottomasti luonnolliset (silikonirinnoista en pidä, mieluummin siis pienet kuin silikonilla täytetyt) rinnat ovat mielestäni seksikkäimmät. Mutta aika epäolennainen asia niiden koko kuitenkin on, varsinkin kun se ei ole mistään ääripäästä.
kuva tänne, niin voidaan arvostella!
semmosiakin on olemassa.d-kuppi ja kiinteät.Ei mikkää veltot.
Jos ymmärsin oikein niin juuri nuo ketunnenä tai -häntä tai mikä lie niin se on ehkä pahin vaihtoehto...
C/D-kuppiset, mutta kaikkein tärkein kriteeri on että rinnat ovat kiinteät (ei roikkuvat) koosta riippumatta.
Rintasi ovat siis oikein hyvät, ennen kaikkea ovat ainakin omia. Vihaan silikoneja.
Kanna rintasi ypeänä!
isot rinnat on jotenkin ällöttävän näköisiä.
isot, mitkäpä muutkaan
Keskikokoiset ois varmaan ihanne, mut jos kahdesta ääripäästä pitää valita niin pienet ehdottomasti.
Niin kuin Jordanilla:
hXXp://www.togawp.com/main/jordan_jungle-thumb.jpg
(ei nude tai pornoa)
pienistä ja kiinteistä rinnoista enemmän kuin isoista. Isot, roikkuvat silikonit ovat mielestäni rumia.
Entäs noi Jordanin rinnat ton ylempänä olevan linkin takana (vaihda hXXp --> http)? Vaikka ne on pirun isot niin mun mielestä ne on HOT! Noi on kyllä silikonit, mutta on tuollaisia vain vähän roikkuvia luonnossakin...
Pienet on tosi namut! ihanat pystyt ja kiinteet
PIENET ON PAREMMAT!!! YRJÖ TULEE KUN AJATTELEEKIN SILIKONEJA!!! TYTÖT ÄLKÄÄ MISSÄÄN NIMESSÄ OTTAKO SILIKONEJA, AIDOT ON PAREMMAT, OLI NE SIT KUINKA PIENET VAAN!!!
Isot rinnathan ei voi olla luomut eihän? Eihän voi eihän? Kyllä se vaan on niin, että isot rinnat on oikeasti seksikkäät, ja vaikka nykyään anorektisuus onkin muotia niin kyllä siinä on jotain geeneihin koodattua, että isot LUONNOLLISET rinnat on seksikkäät. Pointti on vaan siinä, että luonnollisesti isot rinnat ovat harvinaista herkkua ja juuri siksi näitä feikkitissejä esiintyy.
tai semmoset pamela anderssonin=)
Mikään ei ole kauniinpaa kuin hoikka ja kiinteä vartalo pienillä rinnoilla!
Suuret rinnat ovat vain läskiä, yääääk!
läskiä yäääk, kuka poika/mies muka noin kirjoittaisi ? Taitaa olla jokatoinen viesti pienirintaisen tytön, joka yrittää muuttaa epätoivoisesti poikien mieliä.. Itselläni isot ja kauniit, eivät roiku todellakaan ja kaikki kehuneet (niin miehet kuin naiset)
itselläni pienet rinnat, mutta olen ylpeä niistä (:
kehostaan pitää olla tietoinen ja ylpeä, mun ainoat kriteerit
Mielestäni tällaiset rintakysymykset ovat lähes turhia. Toki on mukavaa, jos mies pitää rinnoista(ni/si) mutta minkä nainen oikeastaan voi sille, jos hänen rinnoistaan ei pidetä?
Tämän takia en oikeastaan mieti tällaisia kysymyksiä..
Mutta jos olisin mies, pitäisin pienemmistä rinnoista kuin omani. (80C)