Mafiaa Norjassa

Boikotoikaa Nordkapp'in matkoja. Siellä toimii tätänykyä jokin ihme mafia joka kynii 600Nkr/hlö Skrsvåg-Nordkapp reissusta bussilla. elikkä omalla autolla ei enää pääse perille asti.
21520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kartelli on paljon parempi sana tuollaisesta ilmiöstä. Mafia on ihan eri luokan sana,se voi viedä vaikka arvokkaimman asian mitä sulla on,henkiriepusi.

Äänestä

öljy hattuun!! NORJASSA EI KANNATA LOMAILLA!!
Rahastavat joka paikassa, eu-laisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Extreme kirjoitti:

Boikotoikaa Nordkapp'in matkoja. Siellä toimii tätänykyä jokin ihme mafia joka kynii 600Nkr/hlö Skrsvåg-Nordkapp reissusta bussilla. elikkä omalla autolla ei enää pääse perille asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu